Dwie Sonsaku Hakufu w jakże różnych wersjach!

Tagi: |

(Wpis dodany: 19.05.2009)


źródło: amiami.com

Sonsaku Hakufu z "Ikkitousen" - czy producenci figurek tym razem nas czymś zaskoczyli? Czy to coś nowego w tym temacie czy też zwykła nuda?

Pierwsza propozycja jest od małej firmy New Line, która nie ma na swoim koncie jakiejś zatrważającej liczby figurek ani renomy dobrego producenta. Sama figurka nie zwala z nóg ani projektem ani wykonaniem. Nic specjalnego - trafi tylko do niektórych. Dodatkowo cena jest jak z kosmosu w przypadku firmy z niższej półki.

Sonsaku Hakufu Changing Clothes ver.

WYMIARY:


skala: 1/7
wysokość: 23 cm
cena: 8 190 jenów
produkcja: New Line
termin: wrzesień 2009
castoff: tak


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com

Drugą dzisiejszą propozycją jest figurka Sonsaku Hakufu od Toy's works/Chara-Ani, która jest kontynuacją serii figurek SMC (Suger Mint Complex), w której wyszły już Kanu Uncho, Chohi Ekitoku i Choun Shiryu. Jeśli zdjęcia tej figurki Wam się spodobały, to radzę poczekać z zamówieniem do ukazania się zdjęć ostatecznej wersji, bo ta seria ma to do siebie, że pierwsze zdjęcia zachwycają, ale w rzeczywistości wykonanie jest o wiele gorsze. Spotkałam się z opiniami, że jest na poziomie gashaponów, co nie jest komplementem. Sama ta figurka jak i seria są czymś w jakimś sensie nowym i nie patrzy się na nie ze znudzeniem. Jednak żeby wydać na nie pieniądze należy się głęboko zastanowić. Dodam tylko że sieć sklepów Ganbo zawsze oferuje limitowane recolory tychże figurek, więc Sonsaku Hakufu z pewnością też się niedługo doczeka innej wersji kolorystycznej.

Sonsaku Hakufu SMC ver.

WYMIARY:


skala: 1/8
wysokość: 19 cm
cena: 7 329jenów
produkcja: Toy's works/Chara-Ani
termin: wrzesień 2009
castoff: tak


źródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com


źródło: nekomagic.com
3.5
Średnia ocena: 3.5 (4 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja