Figurkowe ABC od Mao na JAPANiconie i Hellconie!

Tagi: |

(Wpis dodany: 08.10.2011)


źródło: Japanicon i Hellcon

Czyli figurkowe atrakcje na zbliżających się konwentach!

Wszyscy, którzy wybieracie się zarówno na JAPANicon w Poznaniu (23-24 października 2011 r.) lub/i Hellcon w Warszawie (29-30 października 2011 r.), macie okazję spotkać się na nich ze znaną z naszego forum Mao - autorką prowadzącą Figurecorner w magazynie "Otaku" oraz piszącą recenzje na Maośkowej szafie. Poprowadzi ona na obydwu konwentach półtoragodzinny panel pt. "Figure Corner: Figurkowe ABC", którego poniższy opis mam nadzieję zachęci Was do obowiązkowego stawienia się :) :

"Każdy szanujący się mangowiec ma chociaż jedną figureczke w swojej kolekcji. Rzadko kto wie, kto ją wyprodukował, kiedy miała swoją premierę, jakim jest typem. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Poznać figurkowe ABC? Zapraszam serdecznie na mój panel poświęcony mangowym figurkom. Opowiem o typach figurek, podróbkach, plusach i minusach kupowania w sklepach japońskich a europejskich, o figurkowych społecznościach oraz o IKEI. Podczas panelu odpowiem także na każde nurtujące was pytanie z kategorii figurek. UWAGA! Hobby mocno wciągające."

Dodatkowo, chciałam Was poinformować o profilu Maośkowej szafy na Facebooku, dzięki któremu możecie śledzić na bieżąco zmiany na stronie, brać udział w ankietach i komentować ile tylko się da ;).

4
Średnia ocena: 4 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja